Kontakt Lister Nyskaping

Lister Nyskaping AS

Stasjonsgata 26
4580 Lyngdal

Org. nr.: 984 004 389 MVA

Generelle henvendelser sendes til
post@listernyskaping.no

Medarbeidere

Ansatte

Christiane Skage

Daglig leder

958 26 406
christiane.skage@listernyskaping.no

Liv Birkeland

Prosjektleder

930 56 787
liv.birkeland@listernyskaping.no

Renathe Oma

Koordinator / Kursansvarlig

950 15 365
renathe@listernyskaping.no

Kristine Simonsen

Koordinator

950 15 365
kristine.simonsen@listernyskaping.no

Jørgen Tjørhom

Prosjektleder

913 12 402
jorgen.tjorhom@listernyskaping.no

Eksterne rådgivere

Karl Erik Lohr

Veileder marked

416 22 220
karlerik@vekstilyngdal.no

Frode Aagedal

Veileder konsept- og forretningsutvikling

971 97 707
frode@aagedahl.no

Bjarne Hellum

Veileder økonomi

900 70 517
bjarne.hellum@gmail.com

Helge Ege

Veileder økonomi

996 40 563
helge@deloitte.no

Rebecca Reimers

Veileder prosjektarbeid

958 25 767
rebecca@gniztdesign.no

Ressurspersoner i kommunene

De ulike kommunene i regionen har ansvar for det vi kaller førsteledd. Det vil si at de som vurderer å starte en bedrift i sin kommune og trenger veiledning rundt dette. Eksisterende næringsliv som ønsker vekst eller utvikling, kan og henvende seg til kommunen. Eller de kan kontakte Lister Nyskaping direkte. Vi er uansett i kontinuerlig tett dialog med den lokale kommunen. Vi har alle samme mål – vekst og utvikling.

Liv Øyulvstad

Næringssjef, Kvinesdal

945 10 218
liv@linnovasjonkvinesdal.no

Hans-Egill Berven

Næringssjef, Flekkefjord

488 43 483
hans-egill.berven@flekkefjord.kommune.no

Patricia Hartmann

Næringssjef, Farsund

900 83 555
patricia.hartmann@farsund.kommune.no

Karl Erik Lohr

Næringssjef, Lyngdal

416 22 220
karlerik@vekstilyngdal.no

Ståle Olsen

Næringssjef, Hægebostad

902 96 028
stale.olsen@haegebostad.kommune.no

Øyvind Sjøtrø

Næringssjef, Sirdal

909 06 563
oyvind.sjotro@sirdal.kommune.no